10

Isı Kontrol Paneli

5/5

ÖZELLİKLER

1- Kullanımı kolay geniş 5 inç (DOKUNMATİK EKRAN) 
2- Menüye şifreli giriş ( Kendinize özel şifre oluşturabilme özelliği ) 
3- Firma bilgisi, Firma telefonları, E-posta ve Cami bilgisi ısıtma sistemi aktifken ekranda 45 saniyede bir görüntülenir.
4- Ana ekranda Bulunduğu il, tarih, saat, cihaz bağlantısı, internet bağlantısı [R-S-T-voltajları], anlık kullanılan güç [AMPER], derece [Film-Kışlık-Ortam] ve Namaz vakitleri ayrı ayrı olarak ekranda görüntülenir. Çalışan aktif saflar yeşil, sistem arızaları kırmızı olarak görüntülenir. 
5- Panolarımızda Namaz vakitlerinde istediğiniz safları seçebilme, haftanın 7 gününden çalışmasını istemediğiniz günü kapatabilme, vakit öncesi ve sonrası isteğe bağlı zaman ayarı yapabilme ( imsak veya sabah vakitlerini seçebilme), panonuzda klima modülü varsa istediğiniz vakitlerde klima açıp kapatabilme özellikleri mevcuttür. 
6- Panolarımızda Haftalık çalışma ayarlarından haftanın 7 gününe ( 18 ) çalıştırma saati ekleyebilme, istediğiniz gün & saatte istediğiniz safları dilediğiniz sürelerde çalıştırabilme ve klima mödülünüz var ise klimalarınızı dilediğiniz saatte çalıştırabilme özellikleri mevcuttür. 
7- Mod ayarlarından istediniz safları ( 1 dakida`dan 180 dakikaya ) kadar istediğiniz sürede çalıştırabilirsiniz. Ayrıca Klima modülünüz var ise klimalarınızı dilediğiniz sürede açıp kapatabilirsiniz. 
8- Tüm panolarımızda wifi özelliği mevcuttur.Bu özellik sayesinde internete bağladığınız cihazınıza üretici firma olarak uzaktan erişim sağlayarak tüm ayarlarınızı Cihazınızın yanındaymışız gibi firmamızdan YAPABİLMEKTEYİZ. 
9- TÜM cihazlarımız diğer ülkelerde çalışabilmektedir. (Saat farkı boylam enlem) girilerek bulunduğunuz ülkenin namaz vakitlerini ayarlayabilirsiniz. 
10- Cihazlarımızda ingilizce dil seçeneği mevcuttur 
11- Panolarımızda Diyanet İşleri Başkanlığı takvimine göre namaz vakitleri bulunmaktadır. Namaz vakitleri bulunduğunuz ilin plaka koduna göre ayarlanmaktadır. Panolarımızda SINIRSIZ SÜRE namaz vakitleri mevcut olup  Yaz saati uygulamasına göre ileri geri zaman ayarı otomatik olarak güncellenmektedir. 
12- Sigortalarla uğraşmadan cihaz üzerinden ısıtma sistemini açma kapatma özelliği. 
13- İsteğe bağlı olarak panolarımız her 10 dakikada 1 dakika ısıtıcılara dinlenme olanağı sağlar ( aktif & kapalı ) ve yine isteğe bağlı olarak tüm namaz vakitlerinin öncelerine ve sonralarına ilave çalışma süresi eklenebilmektedir. 
14- Cihazlarımızda minareler için tasarlanmış şerefe özelliği sayesinde özel günlerde (cuma akşamları kandil günleri bayramlar ve hiçri yılbaşı günlerinde) otomatik olarak minare aldınlatmasını çalıştırmanıza olanak sağlar. Bu özelliğin aktif olabilmesi için Şerefe çıkışına kontaktör takmak gerekmektedir. 
15- Karbon film ısıtıcı filmin ( film ve ortam ) sensörleri sayesinde istediğiniz derecelerde çalışmasını sağlaya bilirsiniz. Cihazımızda kışlık seçeneği de mevcuttur ve bu özellik sayesinde vakit namazlarını kıldığınız bir bölüm varsa (İmam odası, cami içinde bölünmüş bir alan vs.) cihazınızdan istediğiniz safı seçip camiden bağımsız çalıştırabilir bu bölüme özel olarak istediğiniz şekilde ayar verebilirsiniz 
16- Panolarınıza ek klima modülü takarak caminizdeki klimaları namaz vakitlerinde çalıştırabilir manuel olarak ve haftalık program ayarlarından da çalıştırabilirsiniz. 
17- Cihazınızda sistem bilgisi mevcuttur olup bu bölümden ( 12 ay) elektrik tüketimini görüntüleyebilir ve bu bölümden (röle arıza) (yangın arıza) (film) (kışlık) sensörlerin arıza durumunu görüntüleyebilirsiniz. bu özellik sayesinde elektrik tüketimine göre vakit önce sonra ayarlarını gözden geçirerek %50 enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. 
18- Panolarımızda panoların saf sayısına göre 6, 12, 18 vs. saf`a kadar tek tek veya dilediğiniz safları çalıştırabilme seçeneği mevcuttür.
19- Uzaktan kumanda sayesinde ayarladığınız safları ayarladığınız sürelerde çalıştırabilme imkanı sağlar. 
20- Panolarınıza dilerseniz ekstradan yangın dedektörü de taktırabilirsiniz. 
21- Panolarınıza isteğe bağlı olarak klima modülü satın alabilirsiniz. 
22- Panolarımız 100 volt 270 volt arasında çalışabilmektedir. 
23- Panolarımız tamamen sessiz çalışma özelliğine sahiptir. 
24- Panolarımızda şalt malzemeler (SIEMENS ve ABB) markalı ürünler kullanılmaktadır. 
25- Panolarımız 2 yıl işçilik ve montaj hatalarına karşı garantilidir. (yıldırım ,yüksek voltaj & uygulama hataları garanti kapsamı dışındadır.) 

İÇERİK

  • Tek Tek Safları Açma – İleri, Geri Saat Uygulamasını Otomatik Yapma, Duman Dedektörü ile Yangına Karşı Önlem Alma – 2100 Yılına Kadar Namaz Vakit Hesaplaması
  • Camiler, Oteller, Toplantı Salonları, Seminer Odaları, Misafir Odaları, Yurtlar, için